Hallitus

Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@leanyhdistys.fi

Hallituksen jäsenet



Nuppu Rouhiainen
, puheenjohtaja
Business Coach, Business Finland
nuppu.rouhiainen@leanyhdistys.fi  |  +358 50 557 7949



Johanna Lentonen
, hallituksen jäsen
Director, Weather Instruments, Vaisala
 johanna.lentonen@leanyhdistys.fi |  +358 50 304 6283



Piia Aarnisalo
, hallituksen jäsen
Johtaja, lääketieteelliset toiminnot, Terveystalo
piia.aarnisalo@leanyhdistys.fi  |  +358 40 529 5582



Jaana Abdi, hallituksen jäsen
Danske Banks Senior Consultant, Process Delivery Center of Excellence
jaana.abdi@leanyhdistys.fi   
|  +358 50 422 6255



Petra Hurme, hallituksen asiantuntijajäsen
Asiakkuuspäällikkö, Keski-Uudenmaan sote -kuntayhtymä, Hyvinvointi, terveys ja asiakkuudet -tulosalue
petra.hurme@leanyhdistys.fi


 Toiminnanjohtaja



Juha Tammi
juha.tammi@leanyhdistys.fi
+358 50 404 7097